National Instruments

National Instrumentsدر سال 1983 اسناد ملی نقطه عطف سازمانی رسیده، در حال توسعه اولین هیئت مدیره GPIB خود را برای اتصال ابزار به آی بی ام رایانه های شخصی. با ورود کامپیوتر مکینتاش، با این حال، این شرکت احساس آماده به استفاده از رابط گرافیکی جدید. Kodosky طرح پژوهشی با کمک محققان دانش آموز در دانشگاه تگزاس به راه هایی برای بهره برداری از رابط کاربری جدید را آغاز کرد. این منجر به ایجاد محصول گل سرسبد NI است، لبویو پلت فرم توسعه گرافیکی برای کامپیوتر مکینتاش، که در سال 1986. منتشر شد. [6] این نرم افزار اجازه می دهد تا مهندسان و دانشمندان به برنامه گرافیکی، توسط “سیم کشی” آیکون با هم به جای تایپ کردن کد مبتنی بر متن. با اجازه دادن به مردم به استفاده از یک محیط توسعه کمتر ساختار بصری تر، بهره وری خود را تا حد زیادی افزایش یافته است، ساخت لبویو کاملا مردمی. در سال بعد، یک نسخه از لبویو، شناخته شده به عنوان LabWindows، برای محیط داس منتشر شد. [7] در طول چند سال آینده، مهندسان در NI ادامه به کشش مرزهای ابزار دقیق مجازی، آزاد و ماشین آلات نرم افزار چشم انداز و سخت افزاری، که اجازه می دهد دوربین به عنوان سنسور عمل، و سخت افزار کنترل حرکت و نرم افزار است. NI نیز PXI مبتنی بر CompactPCI، یک استاندارد صنعت باز برای اندازه گیری های مدولار و اتوماسیون، و NI TestStand، فراهم می کند که برای ردیابی آزمون تولید با حجم بالا معرفی شده است. [8] 2000s به National Instruments' engineering software includes:

    ">مهندسی نرم افزار ملی ابزار شامل: لبویو، یک محیط توسعه گرافیکی LabWindows / CVI، یک محیط برنامه نویسی ANSI C اندازه گیری استودیو، مجموعه ای از اجزای مایکروسافت ویژوال استودیو NI TestStand، برای تست اجرای توالی NI VeriStand برای تست زمان واقعی NI نیم تاج برای مدیریت داده ها مولتیسیم برای طراحی مدار NI Ultiboard برای طراحی PCB NI چشم انداز Builder برای خودکار بازرسی NI لبویو SignalExpress برای ثبت اطلاعات NI اجرایی برای مدیریت سوئیچ ها NI الزامات درواره مورد نیاز برای ردیابی National Instruments' hardware platforms include:

    ">سیستم عامل سخت افزار ملی ابزار عبارتند از: NI CompactRIO، برنامه ریزی مبتنی بر FPGA کنترل صنعتی [10] NI CompactDAQ، سیستم اکتساب داده ها برای USB و اترنت [11] PXI بستر های نرم افزاری، یک استاندارد ابزار دقیق مدولار با بیش از 1500 محصولات [12] گروه ها الکترونیک میز کار گروه National Instruments Electronics Workbench Group[13] is responsible for creating the electronic circuit design software NI Multisim and NI Ultiboard,[14] which was previously a Canada-based company that first produced MultiSIM, and integrated ULTIboard with it.

">ابزار الکترونیک میز کار گروه ملی [13] مسئول ایجاد نرم افزار طراحی مدار الکترونیکی مولتیسیم و NI Ultiboard است، [14] که قبلا یک شرکت کانادایی که برای اولین بار تولید MultiSIM و ULTIboard با آن یکپارچه شده است. تصویر تعاملی فن آوری در سال 1995 در تورنتو، انتاریو، کانادا توسط Joe کونیگ تاسیس شد، و متخصص در تولید فیلم های آموزشی و مستند. هنگامی که دولت انتاریو یک ابزار آموزشی برای آموزش الکترونیک در کالج مورد نیاز، این شرکت ایجاد یک شبیه ساز مدار به نام الکترونیک میز کار. در سال 1998 این شرکت آغاز شده یک همکاری استراتژیک با یکی دیگر از شرکت های الکترونیکی اتوماسیون طراحی به نام فن آوری های نهایی از Naarden، هلند که رهبر بازار اروپا در چاپ نرم افزار طراحی مدار بود، با بسته بندی خود را ULTIboard. مانند الکترونیک میز کار، بنیانگذار جیمز ارسال به شدت در بازار آموزشی متمرکز شده بود و شهرت PR به دست آورد که او توزیع 180،000 نسخه ی نمایشی فلاپی دیسک از طریق مجلات الکترونیکی در اروپا برگزار می شود.

!آیا این مطلب مفید بود؟ به اشتراک بگذارید