فروش انواع سنسور گشتاور

سنسور گشتاور

سنسور گشتاور یک نوع سنسور اندازه گیری مقدار گشتاور می باشد.اساس کار سنسور گشتاور بر پایه استرین گیج(پل وتستون) می باشد،با اعمال گشتاور به بدنه این سنسور گشتاور از طریق شفت یا فلنچ تعبیه شده روی آن تنش و کرنشی ایجاد شده و پل ،آن را بصورت یک اختلاف ولتاژ(میلی ولت) احساس می کند.

انواع سنسور گشتاور سنسور ها بصورت استاتیکی و دینامیکی می باشد،نوع استاتیکی آن برای اندازه گیری گشتاورهای استاتیک با زاویه چرخش محدود و نوع دینامیکی آن برای اندازه گیری گشتاورهای چرخشی(موتورها،الکتروموتورها،دیزل ژنراتورها،پمپها و …) بکار می رود.

سنسور گشتاور

خروجی این سنسور گشتاورا را می توان با روشهای مختلفی قرائت و انتقال داد،از جمله متداولترین روشها استفاده از نمایشگرهای دیجیتال جهت سنسور گشتاور با خروجی های پورت سریال و0-10 ولت یا 4-20 میلی آمپر یا استفاده از آمپلی فایر جهت تبدیل میلی ولت به 0-10 ولت یا 4-20 میلی آمپر می باشد.

سنسور گشتاور وسیله ایست جهت اندازه گیری گشتاورهای استاتیک و دینامیک،اساس کار آن بر مبنای استرین گیج یا پل وتستون می باشد،خروجی آنها میلی ولت بوده و می توان از آمپلی فایر یا نمایشگرهای دیجیتال جهت تبدیل خروجی آن به 0-10ولت یا4-20میلی آمپر و یا انتقال داده های آن از طریق پورت سریال استفاده نمود

سنسور گشتاور ما ساخت  کشور کره جنوبی و   ایتالیا می باشد

!آیا این مطلب مفید بود؟ به اشتراک بگذارید